Management sklepami internetowymi w systemie B2C
webriti

Przejrzysty biznes

Kellertech od dekady działa w branży e-business. Możesz być pewien, że nie znajdziesz lepszego partnera do handlu w internecie.

You feel good when you do something right..

Od wielu lat zajmujemy się handlem w Internecie, od wielu lat kompleksowo zarządamy sklepem internetowym dellpoint.pl zajmującym się sprzedażą markowych komputerów i akcesoriów. Cieszymy się, że robimy to dobrze.

Produkt

Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło nam zdobyć niezbędne kontakty, które obecnie umożliwiają zaoferowanie markowych produktów o wysokiej jakości, które idealnie zaspokajają potrzeby wymagających klientów biznesowych jaki i indywidualnych.

Cena

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest cena produktów, dlatego starannie dobieramy partnerów biznesowych, tak by ceny naszych produktów były możliwie niskie przy zachowaniu wymaganej jakości. Dla naszych stałych klientów proponujemy rabaty oraz dogodne formy płatności.

Miejsce

W czasach, kiedy informację mamy pod ręką "na jeden klik", tego samego oczekujemy od zakupów internetowych. Nasza strategia zakłada realizację potrzeb klientów w maksymalnie krótkim czasie, dlatego wszystkie produkty wysyłamy z naszego lokalnego magazynu.

Marketing

Trafiłeś do nas, nie jest źle! Staramy się być obecni w najważniejszych mediach internetowych związanych z zakupami, dbamy o to, by dostrzegało nas google, społeczności internetowe oraz przeglądarki cenowe. Możesz być obecnym w internecie ale nie istnieć - my tego nie chcemy!

Komentarze
Wybrane komentarze naszych klientów

webriti

Obsługa, jakość towaru oraz szybkość transakcji zasługuje na najwyższą ocenę. Bezproblemowy i miły kontakt z fachową obsługą. Ci Sprzedawcy wiedzą co sprzedają i chętnie dzielą się wiedzą na temat oferowanego do sprzedaży sprzętu. Nie wciskają kitu, tylko dopasowują towar do indywidualnych i realnych potrzeb klientów

Walther99 klient
webriti

Bardzo udana transakcja -szybki i sympatyczny kontakt, błyskawiczna przesyłka, sprzęt,nieosiągalny na naszym rynku, działa bez zarzutu. Cena :)) Dziękuję Gorąco polecam!!!

enduk (klient)