Konsola Evercade VS Starter Pack
search
  • Konsola Evercade VS Starter Pack

Konsola Evercade VS Starter Pack

433,00 zł
Brutto 1-2 dni
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

EVERCADE VS STARTER PACK

Wyrusz w sentymentalną podróż z konsolą Evercade VS. Ta retro konsola kartridżowa sprawi Ci wiele radości i da możliwość sięgnięcia po tytuły sprzed 40 lat.

CENTRUM ROZRYWKI

Konsola telewizyjna Evercade VS Premium Pack zapewnia wspaniałą rozrywkę na dużym ekranie! Więc usiądź wygodnie i wybierz gry z nie jednej kasety, ale dwóch! Urządzenie posiada sloty na dwa kartridże multigame, dzięki czemu możesz przełączać się między ulubionymi tytułami bez konieczności wstawania z krzesła.

GRAJ Z PRZYJACIÓŁMI

Usiądź przed telewizorem z rodziną lub grupą przyjaciół i zanurz się w wyjątkową wirtualną grę sprzed lat. Prezentowana konsola wyposażona jest w aż 4 porty USB, do których można podłączyć aż 4 pady.

Zabierzcie więc swoje dzieci w sentymentalną podróż w czasie lub cieszcie się wspomnieniami z przyjaciółmi ze szkolnej ławki.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Czy chcesz grać w gry retro ze znajomymi, ale nie masz wystarczającej liczby oryginalnych gamepadów? Evercade VS działa również z kontrolerami innych marek, możesz także używać urządzenia Evercade Handheld jako kontrolera do gier (za pomocą dostępnego osobno kabla). Możesz więc łatwo skompletować zestaw gier dla większej liczby osób.

WIELE GIER

Pokochasz łatwość przełączania się między grami. Evercade VS Starter Pack obsługuje kardridże z wieloma grami na każdym, do wyboru.

WYGODNY PAD

Pad do konsoli do gier został zaprojektowany tak, aby gry działały płynnie. Przyciski znajdują się po obu jego stronach, dzięki czemu możesz nim sterować z całkowitym spokojem.

KOMPAKTOWA

Evercade VS Starter Pack to kompaktowe urządzenie, które nie tylko łatwo zmieści się w Twoim domu - możesz także zabrać małą konsolę ze sobą na wakacyjne wyjazdy lub z przyjaciółmi.

 

W pakiecie

1 konsola telewizyjna

2 kabel USB

3 kaseta Technos Arcade 1

4 kontroler

5 instrukcja obsługi

Blaze
evercadevsstarter
2 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5060690793427
Komentarze (0)