Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]
search
 • Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]
 • Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]
 • Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]
 • Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]

Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01 [Outlet A]

3 199,00 zł
Brutto 1-2 dni
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Odkurzacz pionowy Philips AquaTrio XW9383/01

Outlet klasa A

Stan: odkurzacz po regulaminowym zwrocie konsumenckim, stan wizualny i techniczny bdb, nie odbiega znacząco od nowego odkurzacza poza drobnymi śladami związanymi z testowaniem, jak np. ślady kurzu.  Nie posiada widocznych zarysowań. Brak fabrycznych folii zabezpieczających. Jeżeli możesz się pogodzić z tym, że to nie ty dokonasz pierwszej próby to masz szansę zaoszczędzić kilkaset złotych, które możesz przeznaczyć na inne przydatne rzeczy... Gwarancja producenta.

W zestawie: odkurzacz wraz z kompletem akcesoriów poza małym 250ml opakowaniem płynu do podłóg (można zastosować dowolny płyn niskopienny np. Leifheit 11919 1l koszt ok 30zł).

Cechy produktu

 • 3w1 - jedyne na rynku rozwiązanie, które łączy w sobie 3 urządzenia: bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia, bezprzewodowy odkurzacz z podświetleniem LED i odłączany odkurzacz ręczny
 • Unikatowa i opatentowana nasadka z technologią AquaSpin, dzięki zastosowaniu dwóch szybkorotujących szczotek skutecznie odkurza i jednocześnie aktywnie myje twarde podłogi
 • Do 25 min odkurzania i aktywnego mycia. Do 45 min odkurzania w trybie zwykłym i do 25 min w trybie turbo. Możliwość podwojenia czasu pracy dzięki dodatkowej baterii (sprzedawanej osobno)
 • Stacja dokująca 2w1 pozwala na przechowywanie AquaTrio w jednym miejscu i zapewnia automatyczne czyszczenie urządzenia oraz szczotek PowerBrush

Technologia odkurzania i aktywnego mycia

Technologia AquaSpin. Specjalna nasadka z objętą patentem technologią AquaSpin równocześnie odkurza i aktywnie myje twarde podłogi. Usuwa kurz, brud, plamy i rozlane płyny oraz eliminuje do 99,9% bakterii na twardych podłogach. Zabrudzenia są zbierane przy każdym ruchu, zarówno z przodu, jak i z tyłu nasadki.

Stale czyste szczotki PowerBrush. Unikalna konstrukcja sprawia, że dwie wysokoobrotowe ultramiękkie szczotki PowerBrush z mikrofibry obracają się w odwrotnych kierunkach z prędkością aż 4500 obrotów na minutę. Przy tak dużej prędkości zbierane zanieczyszczenia są zasysane wraz z wodą wprost do zbiornika na brudną wodę, a szczotki pozostają zawsze czyste.

Koniec z rozmazywaniem brudnej wody po posadzce

System Aqua Diffusion. Cały zebrany brud, zarówno suchy, jak i mokry, jest zaciągany do systemu Aqua Diffusion i hermetycznie zamykany w przeznaczonym do tego zbiorniku. Dzięki temu podłoga jest zawsze myta wyłącznie czystą wodą – zapomnij o rozmazywaniu brudnej wody po posadzce.

Ustawienia poziomu dozowania wody. Urządzenie ma trzy ustawienia poziomu dozowania wody, które można dopasować do różnego rodzaju zabrudzeń:

 • tryb pochłaniania wody, do pozbycia się jej nadmiaru z podłogi
 • tryb normalny, do codziennego sprzątania
 • tryb intensywny, do uporczywych plam i rozlanych płynów

Automatyczny program samoczyszczenia. Po zakończeniu sprzątania wystarczy umieścić urządzenie na stacji dokującej, gdzie przejdzie przez automatyczny cykl samoczyszczenia odkurzacza oraz szczotek, trwający 4 minuty.

Skuteczne odkurzanie różnych powierzchni

Odkurzacz bezprzewodowy z podświetleniem LED skutecznie odkurza parkiety, posadzki i wykładziny, usuwając do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu.

Odłączany bezprzewodowy odkurzacz ręczny pozwala sięgnąć w trudno dostępne miejsca, a uzupełniony o akcesoria umożliwia usunięcie sierści i włosów z mebli lub samochodowej tapicerki.

Mini elektroszczotka idealnie nadaje się do usuwania zwierzęcej sierści z tapicerki, foteli i dywanów.

Długa szczelinówka pozwala sięgnąć w trudno dostępne miejsca np. pomiędzy fotele samochodowe.

Długi czas pracy

Wydajny akumulator lit-jon pozwala na odkurzanie i aktywne mycie w trybie zwykłym do 25 min. W tym czasie wyczyścisz do 185 m2 powierzchni. Z nasadką z podświetleniem LED sprzątaj do 45 min w trybie zwykłym i do 25 min w trybie turbo. Czas pracy możesz dwukrotnie wydłużyć dzięki dodatkowej baterii (sprzedawanej osobno, razem z ładowarką).

Czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD pozwala odczytać stan urządzenia oraz wskazuje niezbędne parametry w trakcie odkurzania i po jego zakończeniu.

Unikatowa konstrukcja ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach

Wyjątkowa zwrotność oraz możliwość sprzątania nawet pod niskimi meblami to rezultat unikatowej konstrukcji. Nasadka umożliwia sięgnięcie nawet pod niskie meble, a wąska obudowa pozwala umyć podłogę przy samej ścianie (od 6 mm po obu stronach). Unikalna skrętność odkurzacza ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach np. pomiędzy krzesłami.

W zestawie:

1. Odkurzacz z funkcją aktywnego mycia

2. Odłączany odkurzacz ręczny

3. Odkurzacz z podświetleniem LED

4. Długa szczelinówka

5. Mini elektroszczotka

6. Płyn do mycia podłóg

7. Narzędzie do czyszczenia

8. Ładowarka

9. Wymienny akumulator

10. Wieszak ścienny

11. Stacja dokująca 2w1

Philips
xw9383-outlet1
1 Przedmiot

Specyficzne kody

EAN13
8710103982081
Komentarze (0)